Leki wspomagające zajście w ciążę

Staramy się o dziecko już kilka miesięcy i na razie brak odzewu. Moje pytanie brzmi czy są jakieś tabletki bez recepty które pomogą zajść w ciążę. Myślimy nad tabletkami, jeśli i to niepomoże pójdziemy do lekarza, ale może to nie będzie konieczne. proszę o pomoc. :-)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.