Utrata ciąży a brak miesiączki

Straciłam dziecko w 35 tc. minęło już 8 tyg a ja nie dostałam jeszcze miesiączki. Chcę zajść w ciąże jak najszybciej. Idę za 2 tyg do ginekologa, czy jeżeli nie dostanę do tego czasu miesiączki to dostane jakieś leki na wywołanie ? Czy po wywołaniu miesiączki będę miała owulację ? nigdy nie miałam problemów z hormonami, miesiączki zawsze regularne, w ciąże zaszłam za pierwszym podejściem

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiedni postępowanie. Sądzę, że lekarz zlecić może oznaczenie poziomu hormonów a także odpowiednie leki na "wywołanie miesiączki"a