Brak pełnej erekcji i stosowanie leków

witam nie mam pełnej erekcji albo spada mi pod czas stosunku a zażywam leki takie jak sektral 200 2xpo pół tabletki i clonazepam 2mg 2x dzielę na trzy czy ja mogę stosować viagrę

Zastosowanie wiagry jest do decyzji lekarza, lek jest na receptę.
Stosowanie leków na własną rękę, zwłaszcza z niepewnych źródeł, jest niebezpieczne.
Wskazana jest wizyta u lekarza seksuologa. Pozdrawiam. JW

Witaj !
Stosowanie leków takich jak pan opisał może powodować zaburzenie erekcji., natomiast stosowanie wiagry bez konsultacji z seksuologiem lub na własna rękę jest niewskazane. Proszę poradzić się specjalisty seksuologa. Pozdrawiam