Brak piersi u 21-latki a poziom prolaktyny

Witam mam 21 lat i moim zmartwieniem jest brak piersi, z tego powodu czuje sie zle ze soba i mam problem z kontaktami z chlopakami. Moje babcie i mama nie maja takiego problemu. W wynikach badan wyszla mi podwyzszona prolaktyna (941,8 mU/l) , androstenion (7,3 ng/ml) kortyzol 747,7 oraz progesteron 2,95 ng/ml w fazie folikularnej. Moj lekarz nie umial postawic doagnozy ani zalecic leczenia. Czy takie wyniki swiadcza o chorobie? I czy jest jakis sposob bym mogla zadzialac na powiekszenie piersi?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.