Brak poprawy po operacji przegrody nosowej

Prosze o porade , mieszkam w Stanach ,niecale 2 tyg. temu mialam laparoskopowa operacje prostowania przegrody nosowej a takze udraznianie zatok , usuniecie zatoki sitowej I cos jeszcze , Dokladnie nie wiem co , moj problem jest taki , ze nadal nie moge oddychac ta dziurka z ktora mialam wczesniej problem , wrecz jakby jest jeszcze gorzej. Czy to jest normalne po takim zabiegu?

Jeżeli operacja zrobiona jest poprawnie to po kilku tygodniach miną obrzęki. Wygoją się rany i powinno być dobrze. Ale taki nos wymaga w początkowym okresie pooperacyjnym codziennych opatrunków. leków miejscowo działających w nosie.