Brak poprawy po operacji przepukliny kręgosłupa ze stabilizacją

Witam jestem po operacji kregoslupa usuwana przepuklina jak i stabilizacja niestety nie ma poprawy po badaniu przed operacja wyszlo ze nizej mam tez przepukline o wielkosci 1.5 cm oraz dwie jeszcze mniejsze ktore wtedy nie wykazywaly zmian.operacja byla rok temu a ja nie umiem normalnie funkcjonowac dretwieja mi rece nogi co pol godz oddaje mocz zwykle czynnosci domowe sprawiaja mi trudnosc szybko sie mecze nie potrafie aktywnie bawic sie z dzieckiem czy bol kiedys minie?nie wiem juz co robic

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny badań obrazowych i przebiegu Pani dotychczasowej rehabilitacji nie jestem w stanie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Zachęcam do kontaktu z neurochirurgiem lub lekarzem rehabilitacji medycznej.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski