Stan po stabilizacji kręgosłupa

Witam. Jestem 14 lat po operacji kregoslupa- stan po stabilizacji kr. Th i L/S z powodu skoliozy. Dzisiaj odebralam opis tomografii poniewz dretwieja mi rece i palce. W badaniu TK szyjnego odcinka kregoslupa widoczne niewielkie prawostronne jego skrzywienie z wiekszym lewostronnym skrzywieniem pogranicza szyjno piersiowego ze zniesieniem fizjologicznej lordozy oraz kifotycznym ugieciem osi na poziomie C4/C5.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji na temat pacjenta aby móc coś więcej powiedzieć. Konieczne jest posiadanie wiedzie na temat np urazu, innych chorób. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej interpretacji powyższego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.