Brak porannych wzwodów, brak zainteresowania dziewczynami i uczucie smutku

Od dłuższego czasu nie mam porannych wzwodów.Nie chcę mi się nic robić,nie interesuję się dziewczynami i ogólnie jestem smutny.Rok temu nie miałem z tym problemu a teraz jest coraz gorzej.

Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego albo do specjalisty psychiatry,
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry.

Obniżony nastrój może skutecznie obniżać apetyt na seks. Nie warto tego depresyjnego stanu bagatelizować, bowiem może się on pogłębiać, dlatego sugerowałbym Panu konsultację psychologiczną i prawdopodobnie podjęcie terapii.

Pozdrawiam.