Brak powiększenia piersi w 10. tygodniu ciąży

Witam jestem w 10 tygodniu ciazy. Moje jedyne objawy to brak miesiaczka, powiekszony brzuch i mdlosci oraz apetyt. Rozmiar moich piersi sie nie zmienil i wynosi A . Czy powinnam sie tym martwic? Poza tym zrobilam badania krwi ktorych wyniki byly dobre. Jednak nie mialam jeszcze USG . Czy na podstawie tych objawow i wynikow z krwi moge wiedziec czy moje dziecko jest zdrowe na 100 procent i czy gdyby z dzieckiem dzialo sie cos zlego to bym to czula?

Renata GrzechociĹska

Czy dziecko jest zdrowe pokażą dopiero badania wykonywane do 20 tygodnia ciąży. Piersi nie powiększają się tak od razu. Proszę udać się do ginekologa.