Brak przezroczystego śluzu w ciągu cyklu

Witam. Mam poważny problem: jakiś czas temu miałam wymrażaną nadżerkę, często chodzę na kontrolę, robię badania. Ostatnio na bakterie chlamida i wszystkie wyniki wyszły dobre, grzybicy też nie mam, nie odczuwam pieczenia ani bólu... Przechodząc do sedna pytania, chciałabym się dowiedzieć, czy biały śluz oznacza bezpłodność gdyż zauważyłam, że nie posiadam przezroczystego śluzu ,wtedy kiedy powinien być, zresztą w ogóle go nie widzę. Boje się, że jestem bezpłodna, miesiączki mam regularne tak, że nie wiem o co chodzi ?ostatnio z chłopakiem staramy się o dziecko i nic :(

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

Brak śluzu przeźroczystego, ciągnącego czyli tzw. płodnego może oznaczać brak owulacji. Powinna Pani zgłosić się do ginekologa. Należy wykonać badania hormonalne z krwi oraz usg narządu rodnego.
Pozdrawiam