Brak przybierania na wadze u 8-miesięcznego dziecka

Mam problem z 8 miesiecznym dzieckiem nic nie przybiera na wadze.obecnie wazy7210.mial robiona morfolodie ,ob,posiew moczu,i badanie kalu na obecnosc pasozytow Wszystkie badania sa w normie.nie mam juz pomyslu jakie moga byc przyczyny.prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jak jest karmiony? Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza pediatry. Po przeanalizowaniu już wykonanej diagnostyki będzie można określić odpowiednie postępowanie.