Brak rozpoznania ciąży przez ginekologa

Proszę o radę! W styczniu bylam3razy u ginekologa i za pierwszym razem stwierdzil ze moge byc we wczesnej ciązy (ostatni okres w listopadzie) za drugim razem jednak stwierdzil ze to nie ciaza dał LUTEINE po niej nie bylo okresu za trzecim razem to samo, za 4 razem na usg ponownie zmienil zdanie ze to ciaza ale nie wiadomo czy dobrze sie rozwija bo to ok 5tyg . Okresy mam bardzo nieregularne. Z badan prolaktyna powiekszona i beta HCG >10000. Czy to normalne ze nie widział ginekolog ciązy?

Renata GrzechociĹska

Po takim czasie, zakładając, że nie ma Pani miesiączki od listopada ciąża powinna być widoczna w styczniu.