Brak stosunku a możliwość zajścia w ciążę u 19-latki

Mam pytanie. Ostatnio chłopak spuścił sie na swój brzuch. Lezalam przez chwile na nim( stykalismy sie tylko brzuchami) a później poszłam się wykąpać. Umylam dokladnie brzuch, nie dotykalam okolic pochwy. Dostałam okres, trwał tyle co zwykle, ale nie mam 100% pewności. Czy jest szansa ze jestem w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Szanse na ciąże w tego typu przypadkach są minimalne, jeżeli oczywiście nie było stosunku płciowego.