Możliwość ciąży po niepełnym stosunku w ubraniach

Witaj mam pytanie. Lezalam z chłopakiem na łóżku po czym zdjal mi bieliznę ale on swoja mial na sobie i napierqjac na mnie penisem spuścił sie na moja pochwe byłam 4 dni po miesiaczce ale podkreślam napieral tak jakby wkładał ale ja chyba jestem dziewica. Jest możliwość zajścia w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży nie jest wysokie, aczkolwiek istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od tej sytuacji.