Czy przez dotyk nasienia można zajść w ciążę?

Witam, ostatnio lezalam obok partnera i dotykalam ręką dolnej części jego brzucha (tej tuż nad penisem). Po około 2 minutach poszłam siku i zmienić podpaske, bo byłam wtedy w 3 dniu okresu. Jeżeli mój partner był w stanie wzwodu i trochę preejakulatu wydzielilo się na brzuch, a ja dotknęłan tego ręką i i w łazience tą ręką dotykalam pochwy to mogę zajść w ciążę? cykle mam co około 32 dni, bezpośrednio nie dotykalam ręką jego penisa. Proszę o odpowiedź

Renata GrzechociĹska

Zapewne podczas wszystkich czynności jakie Pani wykonała do momentu kontaktu z Pano drogami rodnymi doszło już do uszkodzenia mechaniczego plemników, dlatego możliwość ciąży nie istnieje