Brak tętna płodu w 6. tygodniu ciąży

Na USG wiek ciąży 6w2d, CRL 4.9mm lekarz powiedział że nie ma tętna płodu dal mi skierowanie do szpitala. Czy może jeszcze się pojawić serduszko?

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie już serce powinno być widoczne w czasie badania, ale konieczne jest oznaczenie poziomu beta hcg. i dalsza obserwacja. proponuję wykonać badanie beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.