Czy istnieje możliwość, że płód żyje i rozwinie się?

Witam!
Jestem w 7 tygodniu ciąży, kilka dni temu trafiłam do szpitala z powodu bólu brzucha, lecz nie plamiłam krwią. U dzieci, bo to ciąża bliźniacza, stwierdzono, że rozwijają się normalnie, rosną, ale ich serduszka nie biją. Czy istnieje możliwość, że płód żyje, rozwinie się? Może po prostu nie wykształciły im się jeszcze na tyle serduszka, by było słychać ich bicie?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
W 7 tygodniu ciąży powinna być już widoczna akcja serca. USG należy powtórzyć w odstępie kilkudniowym. Można też wykonać badanie poziomu beta HCG za kilka dni, by sprawdzić czy ciąża rośnie.
Z poważaniem