Co się stanie z martwym płodem?

Witam. Obecnie jestem w 12 tc była to ciąża bliźniacza u jednego z płodów w 9 tc stwierdzono brak akcji serca. W 10 tc trafiłam do szpitala z krwawieniem lekarz stwierdził że płód odwarstwia się i stad najprawdopodobniej ta krew. Po po 10 dniach wypisano mnie ze szpitala. Dodam że mam dwurozna macice i przegrodę calkowita. Chciałam zapytać co się stanie z martwym płodem i jaka mam szansę na odnoszenia ciąży.

Proponuję o donoszenie ciąży jednego bliźniaka pytać lekarza prowadzącego. Tamten płód który obumarł nie będzie się rozwijał i najprawdopodobniej urodzi go Pani podczas porodu