Wolne tętno płodu - czy mam szansę na zdrowe dziecko?

Witam. Jestem obecnie w drugiej ciąży w 8 tygodniu. Niestety stwierdzono u mnie w 7 tygodniu że zarodek wygląda na tydzień 6 oraz że jego serduszko bije za wolno: 61 Parę dni po pierwszym usg trafiłam do szpitala z powodu poronienia zagrażającego (powód plamienie brązowe oraz lekki ból brzucha). Na usg w szpitalu stwierdzono pęcherzyk ciążowy z echem zarodka 6mm z pojedynczymi uderzeniami serca okresowo. Jajo płodowe w dużej części otoczone krwiakiem.

Miałam poronić w ciągu nawet kilku godzin ale nic się nie stało. Moj stan się polepszał. zrobiono mi dzień później beta hcg: 294543mIU/ml. Dwa dni później kolejne z wynikiem: 30520 mIU/ml Zostałam wypuszczona do domu. Mam się zgłosić na badanie kontrolne za 10 dni. Moje pytanie: czy jeśli okaże się że dziecko jeszcze żyje i bije jego serce (mam nadzieję że przyspieszy) - to jakie są szanse na zdrową ciążę. Szukałam odpowiedzi ale znajduję przede wszystkim informację że to źle rokuje.

Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry!

Niestety tak wolne tętno u płodu jest sygnałem, że płód się nieprawidłowo rozwija.
Proszę jeszcze raz sprawdzić czy Pani dobrze napisała wartości Bhcg. Jeśli poziom aż tak drastycznie spadł to z  przykrością muszę stwierdzić, że ciąża przestała się rozwijać.
z poważaniem