O czym świadczy płód bez zarodka?

Witam. Moja przyjaciółka jest w 7 tygodniu ciazy, widząc tylko płód bez zarodka, czy to może zagrażać jej ciąży? Co należy zrobić w takim przypadku? Niby pisze na Internecie że czasem tak się dzieje, nie chce aby ona się martwiła nie potrzebnie.

Co to znaczy płód bez zarodka? Raczej jajo płodowe bez widocznego echa zarodka. Zależy to od średnicy pęcherzyka płodowego. Uważa się, że przy średnicy powyżej 10-15 mm powinien być widoczny już zarodek.