Brak widocznego zarodka, podejrzenie widocznego ciałka żółtego

Witam. Ost miesiączke mialam 13 pażdziernika. Wizyta dzisiaj 27 listopad i pęcherzyk o wymiarach 13,2 mm czy to dobrze? nie widać jeszcze zarodka, ale lekarz podejrzewa widoczne ciałko żółte.

Renata GrzechociĹska

Witam.
W 7 tygodni zarodek powinien być już widoczny, być może występuje u Pani puste jajo płodowe.
Pozdrawiam