Brak wytrysku u 43-latka

Witam! Jestem mężczyzną 43 lata, od 12 lat żonaty.Mam problem tego typu, podczas stosunku z żoną nie mam orgazmu, stoi jak pal, ale nie tryska, jes to dla mnie wielkim problemem, nie mogę się odprężyć, jak temu zaradzić?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Tzw. wytrysk opóźniony może mieć różne przyczyny.

Pozdrawiam!