Problem z wytryskiem u 43-latka

Opóźnienie wytrysku. Mam 43 lata, staramy się z żoną o dziecko, jednak podczas stosunków nie zawsze dochodzi u mnie do wytrysku. Uprawiamy seks ok. 5-6 razy w miesiącu, częściej jest to niemożliwe ze względu na charakter mojej pracy i związane z nią wyjazdy. Maksymalnie do wytrysku dochodzi u mnie ok. 3 razy w miesiącu. Często poprzedzone jest to stosunkiem trwającym ok. 30 min., gdyż w krótszym czasie nie jestem w stanie mieć orgazmu. Potrzebuję pomocy farmakologicznej, proszę o wskazówki.

Dzień dobry!

Aby rozważać możliwości leczenia (np. farmakologicznego) konieczna jest pełne rozpoznanie sytuacji i jej możliwych przyczyn - dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!