Dlaczego nie mogę dojść do wytrysku?

dzień dobry mam 19 prawie 20 lat kochając się z moją dziewczyną nie dochodzi do wytrysku kochaliśmy się już ze sobą kilkadziesiąt razy udało mi się dojść tylko pięć razy. Co mam robić? Czym może to być spowodowane?

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk opóźniony lub brak wytrysku/ orgazmu może mieć różne przyczyny - zarówno psychologiczne, jak i somatyczne i mieszane. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Proszę zgłosić się do seksuologa w swoim mieście.

Pozdrawiam!