Masturbacja a wsteczny wytrysk u 27-latka

Dawniej dużo się masturbowalem ograniczyła to do zera od jakiegoś czasu zauważyłem, że przy masturbacji nie kończę tak jak gdy robiłem to często tzn ilość nasienia jest znikoma bądź żadna. Uczyłem się wstrzymać może to przez to nabawiłem się wsteczne wtrysku. Jak temu zaradzić. Nie mam partnerki ale obawiam się, że gdy już będzie nie będę kończył jak dawniej czyli obficie.

Dzień dobry!

Aby rozpoznać sytuację konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych (np. w kierunku wytrysku wstecznego - na obecność spermy w moczu). Proszę zgłosić się do seksuologa.

Pozdrawiam!