Brak wzwodu i niepełny wytrysk

Witam gdy uprawialem sex z kobietami bylo wszystko ok ,ale bylo raczej malo pieszczot nie bylem w zadnym zwiazku nigdy i sex trwal minimum 30m dobrym tempem. Teraz jestem w zwiazku od 2 miesiecy nie uprawialismy sexu ,ale gdy siedzie i calujemy sie dotykamy przez nie wiem godz niecala to nie czuje ,ze mam wzwod. I gdy bylem w toalecie doszlo do niepelnego wytrysku. Podczas pieszczot nawet tego nie poczulem. Boję się, że dam plame podczas sexu. Jest jakiś sposoby, aby to opanować?

Witam
Kiedy jest bardzo duże podniecenie może dojść do takiej sytuacji i jest to naturalne. To ,że pan nie poczuł tego , jest całkiem naturalne, ponieważ to pana umysł rządzi instynktami. A czy sprawdzi się pan w seksie zależy od pana. Proszę się nie stresować, jeśli pan poprzednio poradził sobie , to i teraz da pan radę i wszystko będzie ok. A jeśli będą pytania napisać, Pozdrawiam