Problem z osiągnięciem ponownego wzwodu

Witam mam 23 lata i problem jak wiekszosc innych facetów wstydza sie o tym mowic .ale jak kazdy z nas chcałby i ma chote uprawiac sex ale mam problemy ze zwodem tz przytulam dziewczyne calujemy sie robie gre wstepna penis mi sie podnosi i jest twardy jesli nie dojdzie do sexu to za parde min lub godzine dwie. jakiś czas juz nie chce mi tak stanać jak wszesniej co jest przyczyna i cos mam robic i brac?? [prosze o pomoc

Dzień dobry!

Tzw. okres refrakcji - "odpoczynku", podczas którego nie jest możliwe ponowne osiągnięcie erekcji, jest naturalny i dotyczy wszystkich mężczyzn. Nie podlega leczeniu.

Przyczyny zaburzeń erekcji mogą jednak także wiązać się z napięciem, stresem, obawami podczas zbliżenia z partnerką.

Pozdrawiam!