Brak wzwodu podczas seksu z nową partnerką

dzien dobry mam problem niedawno zaczełem sie kochac z poznaną dziewczyną i gdy mnie piesciła nie mogłem sie skupic na tym co robi i to przeszło na moje odczucia sekualne nie odczuwałem przyjemnosci miałem brak zwodu może dlatego ze to mój pierwszy raz a może że dlatego że wczesniej zmarzłem troche bo sie trząsłem u niej jak garaleta czy ze mną jest ok

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego dla większości ludzi wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Szczególnie, jeśli towarzyszy im stres, obawy, niepewność siebie, zadaniowe podejście do seksu itp.
Zazwyczaj trudności mijają z czasem, rosnącym doświadczeniem, dobrą relacją z partnerką, pozytywnym nastawieniem i regularnym współżyciem.

Pozdrawiam!