Brak wzwodu przy nowej partnerce

Witam , ostatnio spotykam sie z nową partnerka i mam problem z osiągnięciem pełnego wzwodu lub wgl go nie mam a mam 23 lata . nie mam takiego problemu rano lecz wieczorem nici z seksu . co mam robic ??

Jeśli wykażą skłonność do utrzymywania się, to nie ma się co stresować, tylko poprosić o pomoc lekarza seksuologa.
Rokowanie jest korzystne i zwykle szybkie.
Pozdrawiam.