Problem z osiągnięciem wzwodu przy nowej partnerce

Witam od 3 lat zylem w stalym zwiazku z partnerka lozku zawsze bylo nam dobrze i bez problemow lecz 3 tygodnie temu rozstalismy sie i zaraz po tym poznalem nowa dziewczyne ktora mi sie bardzo podoba ostatnio bylismy razem w lozku i probowalismy sie kochac lecz nie mialem wzwodu ona probowala reka i ustami ale nawet nie drgnal kilka dni temu ta sama sytuacja sie powtorzyla wiec prosze o rade co mam w tym przypadku zrobic czy sa moze jakies srodki by przelamac ta bariere

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zmianą partnerki. W przypadku utrzymywania się problemu konieczna będzie wizyta u specjalisty seksuologa.

Witam, jeżeli rozstanie z poprzednią dziewczyną było dla Pana trudne i wywołało jakieś silne uczucia np odrzucenia, to podłoże Pana problemu może mieć charakter psychologiczny. Proszę udać się do psychologa- seksuologa i przegadać tę sprawę, lub dać sobie i nowej partnerce trochę czasu może sprawa "rozejdzie się po kościach" sama. W każdym razie nie należy w tej sytuacji wpadać w panikę.Pozdrawiam