Gdzie się udać przy problemach że wzwodem?

Witam,mam 23 lata i ostatnio poznalem dziewczyne ktora mi sie podoba,podzczas ktorejs randki z kolei doszlo do zblizenia,niestety moj penis odmowil posluszenstwa i w ogole nie stanal,tlumaczylem sobie to stresem,ktory towarzyszy pierwszemu razu.Pozniej podczas koleinych prob zblizenia bylo to samo,brak wzwodu i zero reakcj, parnerka probowala mnie zadawalac reka doszedlem szybko i bez zwodu nie wiem czymto jest zwianaze prosilbym o pomoc... zauwazylem u mnie brak porannych wzwodow i prawie w ogole nie mam ochoty na seks,co do ruchu to chodze regularnie 3 razy w tygidniu na silownie,pracy nie mam stresujacej,probowalem naturalnych srodkow bez recepty ktore poprawiaja jakosc erekcji ale nie zdalo to mnie rezultatu (kupilem permen king)chyba na brak testosteronu nie moge narzekac,poniewaz mam zakola, a ponoc to jest oznaka wysokiej ilosci testosteronu w organizmie.Wiec juz nie mam pomyslu co moglbym zrobic zeby erekcja powrocila.. Do jakiego lekarza mam sie skierowac,aby mi pomogl? jakie mam badania wczesniej wykonac zeby nie isc do neigo z pustymi rekami? bo podejrzewam ze i tak bede musial wybrac sie do niego prywatnie,ile ewentualnie bede musial wizyt miec ,zeby problem znikl ? i ile bede musial wstepnie przygotowac pieniedzy na ten cel?Wiem ze to jest wrozxenie z fusow ale bylbym wdzievzny za jaka kolwiek pomoc.Pozdrawiam :)

Witam! Wskazana konsultacja seksuologiczna. Najprawdopodobniej przyczyna jest natury emocjonalnej i przy odpowiednim podejściu nie powinno być problemu. Pozdrawiam.