Brak wzwodu u 60-latka

Mam 60 lat moja partnerka ma 34 lata do tej pory mielismy bardzo udane zycie sexualne niestety ostatnio niemam wzwodu a mam wytrysk po tym jak partnerka mnie trohe popiesci po penisie. Czym to moze byc spowodowane?

Jest szereg przyczyn zaburzenia wzwodu u dojrzałych mężczyzn.
Najczęściej jest kilka współprzyczyn.
Prawdopodobnie problem bez wdrożenia leczenia sam nie ustąpi.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Z wiekiem erekcja może się osłabiać lub całkowicie zanikać. Zazwyczaj wiąże się to ze spadkiem poziomu hormonów, zwężeniem naczyń krwionośnych lub wiąże się z innymi chorobami - cukrzycą, nadwagą, nadciśnieniem itp. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Odpowiednie leki przywracają sprawność seksualną.

Pozdrawiam!