Jak poprawić wzwód w czasie stosunku?

Witam... chciałbym odpowiedzieć na zadane pytania.... mam większą ochotę na seks, problemy z wytryskiem nie mam , ze zwodem jest tak czasami różnie jest że jest ładny ,ale czasami jest można powiedzieć na pół... jest jakaś możliwość poprawy ... z poważaniem Jerzy

Dzień dobry!

Po 40-50 roku życia u większości mężczyzn spada poziom testosteronu (ten proces zaczyna się jeszcze przed 30 rokiem życie, ale początkowo konsekwencje tego nie są zauważalne) oraz dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych. Oba te czynniki sprawiają, że mogą pojawić się zaburzenia erekcji, erekcja niepełna, zanikająca itp. Leki dostępne bez recepty i suplementy diety w drogeriach nie są skuteczne, nie mają leczniczego wpływu na te zmiany. Konieczna jest wizyta u lekarza urologa bądź seksuologa.

Pozdrawiam!

Problemy ukrwienia penisa leczą lekarze seksuolodzy, także niektórzy chirurdzy urolodzy.
Samoleczenie jest zazwyczaj nieskuteczne i jedynie opóźnia wdrożenie skutecznego postępowania.
Pozdrawiam. JW