Osłabienie wzwodu i długie osiąganie orgazmu

Witam, mam pytanie nie zawsze miewam taki wzwod jaki byl kiedys czy sa jakies srodki bez receptty ktore mozna by zastosowac na poczatek slabe ale sprawdzone zeby nie silne bo nie mam az takiego problemu ale czuje ze nie do konca jest szcztywny jak kiedys. I drugi problem ze dlugo dochodze robilem dluzsze przerwy jest lepiej ale che czesciej sie kochac niz raz na tydzien czy mozna cos z tym zrobic ??

Skuteczne środki są zazwyczaj tylko na receptę w seksuologii.
Polecane preparaty w Sieci oraz w TV są bardzo dobre, ale dla producentów. Lekarze seksuolodzy ich nie stosują.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Kiedy pojawiają się zaburzenia erekcji, niepełny wzwód, trudność z osiągnięciem orgazmu, osłabienie libido warto przede wszystkim zdiagnozować ich przyczyny. Może to być sygnał, że warto poprawić tryb życia, zmienić dietę, zrezygnować z palenia papierosów, zwiększyć aktywność fizyczną, zawodowy stres czy uregulować sen. Często taka zmiana może przynieść poprawę. Nie można jednak zrezygnować z diagnozy lekarskiej, ponieważ osłabienie erekcji zazwyczaj oznacza problemy naczyniowe lub hormonalne (spadek poziomu testosteronu), może zwiastować cukrzycę, miażdżycę, problemy z ciśnieniem itp. Mężczyźni, którzy przeszli zawał serca, zazwyczaj na 2 do 4 lat wcześniej zauważali u siebie zaburzenia erekcji (i jedno i drugie ma tą samą przyczynę - zwężenie naczyń krwionośnych) i gdyby nie zbagatelizowali wtedy tego problemu, zawału mogliby uniknąć. Żadne reklamowane środki dostępne bez recepty nie leczą ani objawowo (nie poprawiają erekcji), ani przyczynowo - nie uregulują poziomu hormonów czy ciśnienia krwi. Jedyne skuteczne leczenie może zaproponować lekarz seksuolog, a ewentualna skuteczna farmakoterapia dostępna jest na receptę.

Pozdrawiam!