Problemy ze wzwodem przy partnerze

Witam! Mam 29, jestem wysoki (ok.190cm) i ważę koło 85kg. Mam problemy ze wzwodem, szczególnie przy partnerze. Mam stresującą prace i dużo problemów rodzinnych. Często nie mam ochoty na seks, albo szybko wzwód ustaje. Proszę o pomoc.

Internetowe porady nie rokują raczej szybkiej poprawy.
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Zazwyczaj zaburzenia erekcji często mają jednocześnie dwojakie przyczyny - zarówno o charakterze medycznym, jak i psychologicznym. Przewlekły stres wpływa na zwiększoną produkcję prolaktyny oraz obniżenie poziomu testosteronu, co wpływa zarówno na obniżenie libido jak i utracanie erekcji. Nieunormowany styl życia (siedząca praca, dieta, używki, brak aktywności fizycznej) może też wpływać np. na problemy z krążeniem. W tym samym momencie na mężczyznę wpływają również emocje, lęki, obawy (choćby związane z przewidywaniem powtórki trudności z erekcją), kompleksy, przemęczenie psychiczne itp. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa oraz psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!