Brak zarodka w 6 tygodniu ciąży pomimo pęcherzyka ciążowego

Witam. Jestem 6 tygodniu ciąży byłam u ginekologa miałam robione USG (pochwowe) i okazało się ze mam pęcherzyk ciążowy nie mam zarodka i dodatku na prawym jajniku mama torbiele. Na początku miałam straszne mdłości a od paru dni znikły i dodatku boli mnie brzuch ... Czy to oznacza że mogę poronić ? Czy raczej będą mi wywoływać poronienie ? :(

Raczej pęcherzy ciążowy ulegnie samoistne ewakuacji (poronieniu). Jeśli jednak w przeciągu kilku tygodni do tego nie dojdzie zostanie on zabiegowo usunięty. Dokładnych informacji na ten temat powinien udzielić ginekolog prowadzący.