Pęcherzyk ciążowy GSD 40 mm, brak struktur zarodka

Witam proszę o pomoc! W poniedziałek miałam USG - wynik pęcherzyk ciążowy GS 24 mm, CTR - 5,1, brak FHR. Echo pojedynczego zarodka. W środę miałam kolejne USG - pęcherzyk ciążowy GSD 40 mm, brak struktur zarodka. Czy możliwe że aż tyle urósł? Jak zinterpretować takie wyniki? Bardzo proszę o pomoc... :(

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy była ostatnia miesiączka? proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.