Brak zarostu pod ustami

Dzień dobry. Podczas, gdy zarost na całości mojej twarzy występuje i zapowiada się na bujny (gęste włosy, geny), nie rośnie mi on pod ustami aż do połowy podbródka poza dołkiem zaraz pod ustami. Jaka może być tego przyczyna? (Mam 18 lat )

Aleksander Ropielewski

Zależne jest to od genów, które decydują o układzie owłosienia. Nie można na to wpłynąć. Możliwe, że włosy się pojawią, jednak nie można mieć pewności.