Brak zrostu po operacji kręgosłupa u 39-latki

Witam. 3 lata temu mialam trzy operacje kregoslupa ze stabilizacja L5S1.Nie wytworzyl sie zrost. Dwa miesiace temu mialam stabilizacje stawu biodrowo-krzyz.Nadal gdy stane na nodze lub probuje sie ruszyc odczuwam bol w posladku i pasie.Czy to normalne?Martwie sie bardzo.Prosze o porade

Brak zrostu i duże zmiany zwyrodnieniowe w stawach, u młodej 39 letniej kobiety, to niepokojące objawy
Czy nie ma zaburzeń gospodarki wapniowo-fosforanowej, osteoporozy, innych patologii ?
KONIECZNIE DO LEKARZA! do ORTOPEDY, może też do ENDOKRYNOLOGA!
Konieczna pełna konsultacja i dalsze badania
Pozdrawiam