Brak zrostu po wstawieniu tytanu w kręgosłupie

Witam Jestem po 3 operacjach kregoslupa na odcinku L5 S1. Ostatnia byla 2 lata temu i skonczyla sie wstawieniem tytanu. Z tego co powiedzial mi lekarz nie wytworzyl mi sie zrost w tym miejscu i prawdopodobnie czeka mnie operacja.Wizyte u specjalisty mam dopiero w kwietniu.Bardzo prosze o powiedzenie mi czy w takiej sytuacji powinnam jeszcze bardziej byc ostrozna.Czy w kazdej chwili moze mi sie cos stac?Bardzo sie boje jednak wykonuje wiekszosc domowych obowiazkow sama gdyz nie mam wyjscia.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Aby móc określić odpowiednie zalecenia konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie. Na pewno należy wszystkie czynności wykonywać z uwagą i nie przeciążać się. Proponuję udać się ponownie do lekarza prowadzącego celem określenia odpowiedniego wysiłku. W zależności od zmian może być konieczne zaprzestanie wszelkich wysiłków.