Stan po trzech operacjach kręgosłupa i operacja biodra

Witam Jestem po 3 operacjach kregoslupa na odcinku L5 S1.Wszystkie odbyly sie w ciagu 6 miesiecy,ostatnia operacja byla ze wstawieniem tytanu. Teraz po 4 latach musze miec kolejna operacje z wstawieniem implantow w staw biodrowo krzyzowy.Dodam,ze po operacji kregoslupa nie mam zrostu.Bardzo prosze czy takie przypadki jak moj zdazaja sie czesto czy ja poprostu mam pecha. Czy to normalne? Zastanawiam sie nad zmiana lekarza.Nie wiem co robic.

Trudno wydawać opinie w tej sprawie bez bezpośredniego badania pacjenta, analizy szczegółowej wypisów, kart informacyjnych leczenia. Jeśli ma Pani w tej sprawie wątpliwości najlepiej skonsultować się z innym lekarzem, ale już bezpośrednio z pełną dokumentacją leczenia.