Promieniujący ból nóg od uda do podkolana

Dzień dobry, Od kilku lat mam dolegliwości związane z odcinkiem lędzwiowym kręgosłupa. Najczęściej występującym jest promieniujący ból nóg od uda do podkolana zawsze w pozycji siedząc po pewnym czasie a także ból w okolicy lędzwiowy(nie tak uciążliwy). Wyniki badania MRI wnioskują -protruzję krążka m/kręgowego L5/S1, ze stenozą boczną. Niestabilność L5 Brak zrostu kostnego S1. Jak sobie z tym poradzić? Czy rehabilitacja i ćwiczenia wystarczą?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc zalecić odpowiednie dalsze postępowanie konieczne jest wykonanie bezpośredniego badanie lekarskiego oraz łącznie zinterpretować z wykonanym MRI. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.