Zwężenie przestrzeni międzykręgowych, zniesiona lordoza kręgosłupa lędźwiowego

moje RTG:"RTG kregoslupa L-S i miednicy. zniesiona lordoza kregoslupa ledzwiowego. zwezenie przestrzeni miedzykregowych L4-L5-S1 ze zmianami zwyrodnieniowymi, w postaci osteofitow na krawedziach trzonow i sklerotyzacji plytek granicznych, na tych wysokosciach. zmiany zwyrodnieniowe stawow krzyzowo-biodrowych. poza tym kosci miednicy, stawy biodrowe RTG w normie.".czy na tej podst można podejrzewac ZZSK?tak podejrzewa lekarz rodzinna po obejrzeniu zdjęć.OB w normie,lekka anemia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy. Najprawdopodobniej konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.