Zmniejszona lordoza lędźwiowa, tarcze międzykręgowe

Wiał serdecznie pisze po raz kolejny ponieważ nie uzyskałam odpowiedzi bardzo proszę o zdiagnozowanie wyników rtg kręgosłupa oto wynik zmniejszona lordoza ledzwiowa tarcze miedzykregowe L4-5 a zwłaszcza L5-S1 zwezone krawedze trzonow nieco przerosniete osteofitycznie obustronna sakralizacja trzonu L5 stawy krzyzowo biodrowe o wzmożonej sklerotyzacji. Bardzo proszę o odpowiedź

Portal nie jest miejscem służącym prowadzeniu duagnostyki - proszę ze swoim wynikiem RTG oraz zdjęciem/płytką CD zgłosić się najlepiej do ortopedy lub lekarza, który Panią skierował na diagnostykę