Wynik badania RTG kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego u 30-latki

Witam otrzymalam wynik rtg kregoslupa ledzwiowo-krzyzowego ale nie wiem co on oznacza prosze o pomoc w przetlumaczeniu tego co mi dolega i jak to leczyc? Sakralizacja L5 Nieco poglebiona lordoza ledzwiowa z obnizeniem wys krazka m-k L4/L5 zaznaczone zmiany przeciazeniowe w plytkach granicznych. Retropozycja L4/L5. Zaznaczone zmiany zwyrodnieniowe w stawach krzyzowo-biodrowych. Z gory Dziekuje za kazda odpowiedz i Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

opis wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe ogólnie rzecz ujmując. a czym się Pani zajumje? jakie dolegliwości? proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.