Brązowa linia pod penisem

Jestem mężczyzną. Mam 19 lat i mam takie pytanie - co to jest ta brązowa linia, która znajduje się pod penisem od jąder do napletka? Bardzo mnie to niepokoi, ponieważ nie wiem co to jest. U innych nie słyszałem, żeby to występowało. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Wspomniana przez Pana ciemna linia między jądrami a żołędzią jest zjawiskiem jak nabardziej fizjologicznym związanym z hiperpigmentacją niektórych stref ciała, powstałymi w trakcie dojrzewania płciowego.
Jeżeli ma Pan objawy towarzyszące w postaci bólu, świądu, pieczenia czy problemów z oddaniem moczu wskazana jest wizyta u specjalisty.
Pozdrawiam.