Brązowa maź zamiast drugiej miesiączki po porodzie

Witam Serdecznie, Żona urodziła 3 miesiące temu dziecko,mała była karmiona piersią tylko 3 tygodnie,dlatego po ok.2 miesiącach od porodu wystąpiła pierwsza miesiączką. Uprawialiśmy z żoną seks bez zabezpieczenia,teraz okres spóźnia się 2 dni,pobolewa ją podbrzusze,ma plamienia ale nie obfite tak jak podczas pierwszej miesiączki a tak jak by praktycznie tego nie było jest tylko maź na podpasce koloru brązowego od wczoraj. co to może być?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Aby wykluczyć ciążę proponuję wykonać test ciążowy za ok tydzień.
Pozdrawiam