Co mogą oznaczać bóle w podbrzuszu i brązowe plamienia?

Witam. Mam bóle w podbrzuszu i brązowe plemienia od czego przyczyną mogą być? Kochałam się ze swoim partnerem przed miesiączką bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku, okres dostałam 26.05 ale nie był obfity tak jak w poprzednim miesiącu i się znacznie różnił bo 3 dni były obfite a 2-3 kolejne tak lekko leciało od czasu do czasu. Dodam że 15.01 urodziłam synka, krwawić po porodzie przestałam pod koniec marca. Czy to może być ciąża? Czy coś innego?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku w pierwszej kolejności powinno się wykluczyć ciążę a dopiero później szukać innych przyczyn...