Brązowa wydzielina z pochwy i nieprzyjemny zapach - czego to objawy?

Witam, jestem Ola i mam 13 lat . Mam problem. Od kilku dni zauważyłam, że z pochwy zaczyna wydzielać się brązowa wydzielina, a wraz z nią lekk nieprzyjemny zapach. Nie wiem czego się obawiać . Czy to jest jakaś choroba? Z góry dziękuję ( :

Redakcja abcZdrowie

W Pani opisie brakuje kilku ważnych informacji np. czy Pani miesiączkuje, czy wydzielinie towarzyszy ból w podbrzuszu lub świąd. Proponowałabym udanie się do poradni ginekologicznej dla dziewcząt w towarzystwie osoby dorosłej, by wyjaśnić Pani dolegliwości.