Brązowe i suche plamki na głowie

Dziś zauważyłem na mojej głowie z jeden strony blisko czoła nad uchem brązowe plamki suche. Nie wiem co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.